Znani pari 2. SKL, 3. SKL, 4. SKL, pokala Spar in ŽKL

v rubriki
Nižje slovenske lige
s kategorijo
Novice
.

V prostorih hotela Austria Trend v Ljubljani je bil na sporedu žreb 2. SKL, 3. SKL, Pokala Spar, 1. SKL ža ženske in Pokala članic za prihajajočo sezono.

2. SKL

Ekipe v sezoni 2019/2020:
1. Ilirija (Ljubljana), 2. Celje, 3. Mesarija Prunk Sežana, 4. Brinox Medvode, 5. Parklji (Ljubljana), 6. ECE Triglav (Kranj), 7. Hrastnik, 8. LTH Castings (Škofja Loka), 9. Žoltasti Troti (Novo mesto), 10. Ljubljana, 11. Postojna, 12. Portorož.

RAZPORED TEKMOVANJA

3. SKL

VZHOD: 1. Radenska Creativ Sobota (Murska Sobota), 2. Vojnik, 3. AKK Branik (Maribor), 4. Konjice (Slovenske Konjice), 5. Nazarje, 6. Janče Ljubljana, 7. Zagorje, 8. Bistrica (Slovenska Bistrica).

CENTER: 1. Grosuplje, 2. Litija, 3. Kolpa (Črnomelj), 4. ENOS Jesenice, 5. Krvavec Meteor (Cerklje na Gorenjskem), 6. Ježica (Ljubljana), 7. Calcit Basketball (Kamnik), 8. Petrol Olimpija mladi (Ljubljana).

ZAHOD: 1. Plama Pur (Ilirska Bistrica), 2. Nova Gorica mladi, 3. Hidria (Idrija), 4. Ajdovščina, 5. Slovan (Ljubljana), 6. Tolmin, 7. Pivka Perutninarstvo, 8. Cerknica.

RAZPORED TEKMOVANJA – VZHOD

RAZPORED TEKMOVANJA – CENTER

RAZPORED TEKMOVANJA – ZAHOD

4. SKL

Do sedaj so prijavljene naslednje ekipe: 1. Vrhnika, 2. Globus (Ljubljana), 3. Vrtine Palir (Prebold), 4. ŠD Šentvid Ljubljana, 5. Ivančna Gorica, 6. Krško (pogojna prijava), 7. Radovljica (pogojna prijava), 8. Vrani Vransko, 9. Logatec, 10. Portorož mladi (pogojna prijava). Ni prijav ekip, ki so sodelovale v tekmovanju v pretekli tekmovalni sezoni:
1. Dravograd Koroška, 2. Brežice, 3. Gorenja vas, 4. Stražišče Kranj, 5. Lesdog Kočevje, 6. Žiri.
Tekmovalni sistem:
Komisar lige bo seznam sodelujočih ekip in tekmovalni sistem objavil po zaključku roka za posredovanje prijav, to je po 21. 8. 2019.

Pokal SPAR

Ekipe uvrščene v četrtfinale: 1. SIXT Primorska (Koper), 2. Cedevita Olimpija (Ljubljana), 3. Krka (Novo mesto), 4. Rogaška (Rogaška Slatina), 5. Helios Suns (Domžale).

Ekipi uvrščeni v 3. krog: 1. Hopsi Polzela (Polzela) – skupina VZHOD, 2. Gorenjska gradbena družba Šenčur (Šenčur) – skupina ZAHOD.

Ekipe uvrščene v drugi krog tekmovanja: VZHOD:  1. Šentjur, 2. Terme Olimia Podčetrtek, 3. Celje, 4. Brinox Medvode, 5. Parklji, 6. Hrastnik, 7. Ljubljana, 8. Litija, 9. Radenska Creativ Sobota 10. Vojnik, 11. AKK Branik, 12. Konjice, 13. Nazarje, 14. Slovan, 15. Janče Ljubljana, 16. Zagorje, 17. Bistrica, 18. Ježica, 19. Calcit Basketball, 20. Petrol Olimpija mladi, 21. Globus, 22. Vrani Vransko, ZAHOD: 1. Zlatorog Laško, 2. Ilirija, 3. Mesarija Prunk Sežana, 4. ECE Triglav, 5. LTH Castings, 6. Troti, 7. Postojna, 8. Portorož, 9. Plama Pur, 10. Grosuplje, 11. Nova Gorica mladi, 12. Hidria, 13. Kolpa, 14. ENOS Jesenice, 15. Ajdovščina, 16. Krvavec Meteor, 17. Tolmin, 18. Pivka Perutninarstvo, 19. Cerknica, 20. Vrhnika, 21. Ivančna Gorica, 22. Logatec.

RAZPORED TEKMOVANJA – VZHOD

RAZPORED TEKMOVANJA – ZAHOD

1. SKL članice

Prijavljene ekipe: 1. Cinkarna Celje, 2. Triglav (Kranj), 3. Ilirija (Ljubljana), 4. Ježica (Ljubljana), 5. Grosuplje, 6. Maribor, 7. Konjice (Slovenske Konjice), 8. Domžale, 9. Ledita (Domžale).

RAZPORED TEKMOVANJA

Pokal Članice

Prijavljene ekipe: 1. Cinkarna Celje, 2. Triglav (Kranj), 3. Ilirija (Ljubljana), 4. Ježica (Ljubljana), 5. Grosuplje, 6. Maribor, 7. Konjice (Slovenske Konjice), 8. Domžale, 9. Ledita (Domžale), 10. Krka (Novo mesto).

RAZPORED TEKMOVANJA