Znani finalisti državnega prvenstva v košarki 3×3

v rubriki
Nižje slovenske lige
s kategorijo
Novice
.

Mariborski Trg Leona Štuklja je gostil zadnji kvalifikacijski turnir letošnjega državnega prvenstva v košarki 3×3. Med člani je bila najuspešnejša ekipa 3×3 Organicore, pri članicah se je zmage razveselila Ježica, med fanti do 23 let zasedba Bine in prijatelji, med fanti do 17 let Dolenjci, pri najmlajših košarkarjih pa še enkrat več Drnexi. Med rekreativci je zmaga drugič zapored pripadla Supersonicsom. Po petih merjenjih moči so znani tudi finalisti v vseh sedmih kategorijah. Finalni turnir bo v soboto, 8. avgusta na Slovenski cesti v Ljubljani.

ČLANI
1. 3X3 ORGANICORE (Jakob Virk, Erik Kralj, David Kralj, Jasmin Hercegovac)
2. 3X3 MARIBOR (Rok Smaka, Miha Kodrič, Jan Strmčnik, Jure Ritlop)
3. LJUBLJANA – CENTER (Gašper Jordan Rojko, Žiga Habat, Luka Snoj, Aljaž Korošec)
4. SMARTSLAM (Tomaž Jereb, Miloš Miljković, Gašper Sevšek, Kristjan Muzel)

LESTVICA
UVRŠČENI NA FINALNI TURNIR:
1. 3X3 ORGANICORE
2. LJUBLJANA CENTER
3. SMARTSLAM
4. 3X3 MARIBOR
5. LJUBLJANA EAST
6. PIRAN
7. VNANJE GORICE
8. PLAYZONE
9. NOMAGO
10. 3X3 PIRAN 2
11. 3X3 SONČKI
12. 3X3 POMURJE 24

ČLANICE
1. JEŽICA (Ema Lapajne, Sara Meden, Špela Berus, Pia Zupan)
2. 3X3 LJUBLJANA EAST WOMEN (Urša Žibert, Ana Šarič, Eva Prevodnik, Ana Dora Jeras)
3. MARIBORSKE ROŽICE (Satja Škobalj, Tina Cvijanovič, Sara Vujačič, Manca Vesel)
4. STANEŽIČE (Zala Pavlič, Lea Mehle, Eliza Pintar)

LESTVICA
UVRŠČENE NA FINALNI TURNIR:
1. JEŽICA
2. LJUBLJANA EAST W
3. STANEŽIČE
4. ZREČE

FANTJE U23
1. BINE IN PRIJATELJI (Bine Prepelič, Matic Vesel, Aljaž Bratec, Luka Trojanšek)
2. LJUBLJANA EAST U23 (Jure Ličen, Adrian Hirschmann, David Zajc, Erik Groznik)
3. DELAVNCA (Matevž Mlakar, Miha Cerkvenik, Jan Sagadin, Nejc Cerkvenik)
4. MALINE (Nejc Leben, Vid Rener, Luka Ferjančič, Žiga Ferjančič)

LESTVICA
1. LJUBLJANA EAST U23
2. 3X3 KRVAVEC
3. MALINE
4. TIME FOR DONNA RESPECT D NAME

FANTJE U17
1. DOLENJCI (Gašper Škorjanc, Domen Benčina, Anže Šeme, Aljaž Strnad)
2. BAČI (Tine Sotlar, Maks Debevec, Matic Mikuš, David Zupan)
3. ROGAŠKA 3X3 (Žan Fistrič, Marko Turnšek, Patrik Kavkler, Jan Pamič)
4. VETERANI 03 (Tim Ferenc, Peter Aleksić Kladnik, Nik Ferenc, Luka Djuričič)

LESTVICA
UVRŠČENI NA FINALNI TURNIR:
1. HIŠA PRIMC
2. VETERANI 03
3. ROGAŠKA 3X3
4. DOLENJCI

DEKLETA U17
LESTVICA
UVRŠČENE NA FINALNI TURNIR
1. MI4
2. BRATJE
3. ILIRJANKE JR.
4. JUFKE

FANTJE U14
1. DRMEXI (Maks Sever, Teo Flis, Klemen Janežič, Leon Kolaković)
2. BRANIK CHAMPS (Nikola Dizdarevič, Aleksej Škobalj, Konstatin Timotič, Nik Dolšak)
3. ŠENTJUR TAJFUN (Maj Dolinšek, Teo Kugler, Jakob Mihevc, Nejc Zajko)
4. 3X3 PIRAN (Maksim Sinkovič Korošec, Klemen Nemgar, Jan Tomažič, Vlad Vujinovič)

LESTVICA
UVRŠČENI NA FINALNI TURNIR:
1. DRMEXI
2. MASA
3. ŠENTJUR TAJFUN
4. 3X3 PIRAN

REKREATIVCI
1. SUPERSONICS (Žane Bortek, Jan Bezica, Adi Muharemović, Stojan Đekanović)
2. PROPALA LJUBAV (Matej Lenarčič, Damir Sklepić, Nermin Toromanović, Tilen Vehover)
3. GULAG (Matjaž Gradič, Tim Povše, Boštjan Gradič, Matic Mežnarič)
4. T3XM (Tomaž Dolgan, Miloš Šušteršič, Tomi Baronik, Mitja Mehora)

LESTVICA
UVRŠČENI NA FINALNI TURNIR:
1. T3XM
2. SUPERSONICS
3. VRANI
4. STRHL