Košarkarji Cedevite Olimpije so na dvoboju 15. kola Lige ABA v Beogradu doživeli tesen poraz proti Partizanu NIS (95:96). Za izbrance glavnega trenerja Slavena Rimca je to peti poraz sezone v regionalnem tekmovanju.

Cedevita Olimpija se iz gostovanja pri Partizanu NIS vrača praznih rok. Na žalost so ljubljanski Zmaji v 15. kolu Lige ABA v Beogradu doživeli še peti poraz sezone v regionalnem tekmovanju. Beograjski košarkarji so bili od izbrancev glavnega trenerja Slavena Rimca boljši s 96:95.

Ljubljanska ekipa se je pred lepo napolnjenimi tribunami Štark Arene suvereno zoperstavila favoriziranim košarkarjem Partizana NIS, ob koncu tekme pa so bili Zmaji povsem blizu zmagi. Minuto pred koncem tretje četrtine so domačini vodili s 13 točkami razlike (81:68), a so se ljubljanski košarkarji vrnili v igro, s polaganjem Ryana Boatrighta pa nekaj sekund pred koncem tudi povedli s 95:93.

Zeleno-oranžno moštvo je nato vse do zadnjega uspešno izkoriščalo prekrške, toda ob zvoku sirene je nato udaril Ognjen Jaramaz, ki je z neverjetnim metom za tri točke povsem ob izteku igralnega časa svoji ekipi prinesel zmago.

Zmaji bodo na parket znova stopili v soboto ob 17.00, ko se bodo vrnili v Areno Stožice, in se udarili z Mornarjem iz Bara. Vstopnice za ogled tekme si že lahko zagotovite v spletni trgovini (www.shop.olimpija.com), tekmo pa si bodo vsi navijači lahko ogledali tudi v okviru posebnega paketa vstopnic, ki je prav tako že na voljo v spletni trgovini.