Dallas je sinoči dobil 3. zaporedno tekmo, sicer že 18. v tej sezoni, ob tem ima 16 porazov. Ekipa Luke Dončića je doma s 124:115 premagala Lakerse, ki so vknjižili 20. poraz sezone. Luka Dončić je 32 točkam dodal po devet skokov in podaj. Na drugi strani je LeBron James tekmo sklenil pri 38 točkah.

Do 3. četrtine so prevladovali jezerniki, ki so polčas dobili s 43:54. V nadaljevanju smo gledali le eno ekipo: Dallas je 3. četrtino dobil z rekordnim izkupičkom 51:21.

Lakersi so se v zadnji četrtini sicer približali, za preobrat pa ni bilo niti časa, niti znanja in moči. Dallas je zmagal zasluženo, Dončić je na tekmi zbral tudi pet osebnih napak. Dosodili so mu sicer tudi šesto, a ga je predčasnega odhoda s terena rešil trener Jason Kidd, ki je zahteval pregled, sodniki pa so spremenili svojo odločitev. Dončić je parket zapustil dobri dve minuti pred koncem in požel močan aplavz.