Dallas je doma s 111:106 premagal oslabljeni New Orleans. Blestel je Luka Dončić, ki je v 23 minutah dosegel 31 točk, potem pa moral v 3. četrtini s parketa.

Luka je pri rezultatu 81:55 želel atraktivno zaključiti akcijo, morda celo z zabijanjem. Pri tem mu je Brandon Ingram zbil žogo, Dončić pa je trčil z Jonasom Valančiunasom in grdo padel ter dobil hud udarec v desno peto. Skušal je še igrati, a ni šlo, zahteval je menjavo in odšepal v garderobo. Dallas je brez Luke skoraj uspel zapraviti 30 točk naskoka, a je na koncu le zmagal.

V dresu Denverja se je izkazal Vlatko Čančar, ki je tekmo proti Golden Stateu začel v prvi peterki, po 32 minutah pa k zmagi 134:117 prispeval 17 točk, tri skoke, tri podaje in dve pridobljeni žogi.

V dresu Chicaga je do zmage tudi Goran Dragić. Biki so bili s 114:98 boljši od Charlotte Hornets. Goran je v 14 minutah zbral štiri podaje.