Murićevih 12 ob novem porazu Partizana v Eurocupu

Rubrika: Evropske ligeNaši na tujemEurocup

Beograjski Partizan po štirih kolih Eurocupa še vedno ni okusil slasti zmage. Na gostovanju v Volgogradu je bil sicer blizu, imel celo met za zmago, ki pa ga je Milenko Tepić nespametno zaključil. Edo Murić je znova odigral solidno in bil z 12 točkami, 4 skoki in 3 podajami drugi strelec svoje ekipe.

Krasni Oktjabr je na na koncu sicer slavil z 61:59, tekma pa je bila po prikazanem vse prej kot kvalitetna. Beograjčani še vedno ostajajo v globoki krizi, saj so na letošnjih skupno desetih tekmah Eurocupa in ABA Lige zmagali le dvakrat.

Svojo tekmo je odigrala tudi podgoriška Budućnost in izgubila še tretjič. Aleksandar Čapin je bil tretji strelec svojega moštva z 9 točkami.

Eurocup, 4. kolo, skupina E

Sreda, 5. november:
KRASNI OKTJABR – Partizan 61:59 (15:12, 17:13, 15:16, 14:18)
(Culpepper 13, Ponkrašov 12; Milutinov 13 in 9 skokov, Murić 12, 4 skoki, 3 podaje in 2 ukr. žogi v 36 minutah)

Skupina F

Budućnost – LOKOMOTIV KUBAN 63:77 (20:17, 14:19, 10:20, 19:21)
(Planinić in Popović po 10, Čapin 9, skok in 3 podaje v 19 minutah; Brown 22, Simon 12)