Mini kriza pri Memphisu – tretji zaporedni poraz (VIDEO)

Košarkarji Memphis Grizzliesov so nekoliko nepričakovano doma izgubili z Utah Jazzom (91:97), kar je njihov tretji zaporedni neuspeh, skupno sedmi v sezoni.

“Nismo imeli pristopa, ki bi ga morali imeti, da bi dobili to tekmo,” je po porazu dejal nesojeni slovenski reprezentant Beno Udrih, tokrat je v 19 minutah dosegel 3 skoke in 3 podaj. Pri Memphisu se je poznala nekoliko krajša rotacija in posledično utrujenost igralcev po večih napornih tekmah. Utah je vodil skozi praktično celotni drugi polčas, domači so preko Marca Gasola celo prešli v prednost s 77:75, a to je bilo tudi vse.

Prvi strelec tekme je bil Mike Conley z 28 točkami, Gasol se je znova izkazal s 24, za goste jih je Burks dosegel 23.

Memphis Grizzlies – UTAH JAZZ 91:97
(Conley 28, Gasol 24 in 12 skokov, … Udrih 3 skoki in 3 podaje v 19 minutah; Burks 23, Hayward 21)

CHARLOTTE HORNETS – Denver Nuggets 110:82
CHICAGO BULLS – Toronto Raptors 129:120
HOUSTON ROCKETS – Portland Trail Blazers 110:95
Dallas Mavericks – ATLANTA HAWKS 102:105
SAN ANTONIO SPURS – La Clippers 125:118
GOLDEN STATE WARRIORS – Sacramento Kings 128:108