Milwaukee se je na drugi tekmi znesel nad Atlanto

Ob zaostanku z dvomestno številko po prvi četrtini Atalnte je sledila še serija 20:0 domačinov in druga tekma konferenčnega finala na vzhodu je bila tako odločena že do polčasa, rezlika celoten drug polčas ni padla pod 30 točk.

Milwaukee je odigral povsem drugačno tekmo od prve, predvsem pa je bil predvsem bolj uspešen pri ustavljanju prvega zveznidka gostov – Trae Young je dosegel 15 točk, ob tem pa imel kar 9 izgubljenih žog, na klop pa se je usedel že ob koncu tretje četrtine.

Giannis je dosegel 25 točk za domače, Jrue Holiday pa 21. Tekmo si je Giannis v zaključku prav tako lahko ogledal s klopi za rezervne igralce, s tem pa je tudi končal niz šestih zaporednih tekem končnice, na katerih je dosegel vsaj 30 točk in 10 skokov. to je pred njim nazadnje uspelo Shaquille O’Nealu.