Milwaukee še drugič zapored, poškodba Younga

Vroč Middleton v zadnji četrtini in poškodba gležnja Trae Younga v tretji sta glavna razloga, da je milwaukee prišel še do druge zaporedne zmage v seriji in povedel z 2:1.

Na gostovanju v Atlanti je po izenačih prvih treh delih srečanja Middleton v zadnji četrtini sam presegel učinek celotne ekipe Atalnte – 20:17. Skupaj je dosege 38 tičk in s tem izenačil svoj rekord končnice. Odličen je bil tudi prvi zvezdnik Giannis, ki je dosegel 33 točk, oba z Middletonom pa sta imela tudi 11 skokov.

Prvi zvezdnik domače ekipe Young se je poškodoval po tem, ko je nerodno stopil na sodnikovo nogo, danes bodo sledile nadaljnje preiskave, za kako resno poškodbo gre. Na koncu je dosegel 35 točk, Gallinari je bil drugi strelec ekipe, dosegel je 18 točk.