Mesiček za 75:75, Split izgubil

Split in Igokea sta s tekmo odprla 3. krog Lige ABA, zmaga pa z ekipo Dragana Bajića, ki je v Dalmaciji slavila z 79:78. Gostje so vodili že za 14 točk, a so domačini imeli v zadnji minuti možnost tudi za zmago. Tekmo sta sodila tudi Slovenca – Matej Špendl in Edo Javor. Na parketu se je predstavil tudi slovenski reprezentant Blaž Mesiček, član Splita.

Borac – Mornar

Mesiček je v igro vstopil v 3. četrtini, ko je Igokea vodila 40:53. Potem je dodal trojko za 45:55, izkazal se je z dvema podajama, prispeval je tudi prosta meta za izenačenje na 75:75, ostalo je še 38 sekund. Gostje so mirno zadeli štiri proste mete, domačin pa je žal zapravil žogo, Igokea se je veselila 3. zaporedne zmage, še druge v tesni končnici.