Hoteli so uiti boju za obstanek, zdaj pa so vodilni v Ligi ABA

“Ni realno, da bi lahko prišli do naslova. Želeli smo se izogniti boju za preživetje iz prejšnjih sezon, igrati mirneje. Če pa bi že dobili priložnost, bomo to znali izkoristiti. Nismo obremenjeni z rezultatom, vsako tekmo igramo posebej,“ po novi zmagi, tokrat v 18. krogu proti Partizanu, pove Dragan Bajić, trener, motivator, predvsem pa konstruktor, ki je skupaj dal letošnjo ekipo Igokee, ki je s 14 zmagami in tremi porazi na vrhu Lige ABA; za nameček je Igokea, ob rahli pomoči Limogesa, prišla še med 16 v ligi prvakov!

V Beogradu je Igokea s 75:83 porazila ekipo Saša Filipovskega, z 10. porazom v sezoni pa se je Partizan dokončno poslovil od sanj, da pride v polfinale Lige ABA. Igokea je posel naredila v zadnji četrtini, ki jo je dobila z 20:13, junak pa nekdanji krkaš Marko Jošilo, ki je kapetansko zadeval in prevzemal odgovornost. To je bil Marko, ki se ga spomnijo navijači Krke iz sezone 2017/2018! Proti Partizanu je v zadnji četrtini dosegel 10 točk, ujel dve žogi in podelil podajo. Dovolj za titulo MVP tekme. S 16 točkami, toliko jih je dosegel tudi Jošilo, mu je sledil Dalibor Ilić. Domači skromni, novinec/okrepitev Joshua Perkins se v 19 minutah in 30 sekundah ni uspel vpisati med strelce, zbral je dve podaji. Rashawn Thomas je sklenil srečanje pri 18 točkah.