Goran drugi strelec ob porazu Phoenixa, Zoran brez priložnosti (VIDEO)

Phoenix Suns so izgubili prvo tekmo v predsezoni lige NBA, po tem ko je bil na domačem parketu Houston boljši s 95:92, čeprav za Rakete nista nastopila prva zvezdnika James Harden in Dwight Howard. Goran Dragić je bil z 12 točkami drugi strelec Sonc, Zoran pa tokrat ni stopil na parket.

foto. nba.com/suns

Tekma je bila izenačena do tretje četrtine, ko je Phoenixu uspel delni izid 17:4, toda rak rana tokratne predstave so bile izgubljene žoge – varovanci Jeffa Hornaceka so jih zbrali kar 25. Ključne tri točke je pol minute pred koncem po novi izgubiljeni žogi s košem pod osebno napako dosegel Canaan, s 16 točkami drugi strelec tekme za Terrencem Jonesom.

Nurkić v stilu lanske sezone

Denver Nuggets so izgubili na gostovanju v Chicagu z 90:110, nekdanji član Cedevite Jusuf Nurkić je za 15 točk in 3 skoke potreboval vsega 14 minut.

NBA predsezona
HOUSTON ROCKETS – Phoenix Suns 95:92 (19:19, 25:21, 20:30, 31:22)
(Jones 18 in 7 skokov, Canaan 16; Bledsoe 13, G. Dragić 12 in 3 skoki v 17 minutah, Z. Dragić ni igral)