Boston prekinil niz porazov, odlični Simmons

Boston je v Los Angelesu prekinil niz štirih porazov in premagal Clipperse 113:102. Z izjemo začetka tekme so vodili ves čas in tudi ves čas povečevali prednost, najvišja je bil sredi zadnje četrtine, ko je znašala 19 točk. Kyrie Irving je dosegel 20 točk, pri domačih Blake Griffin 23.

Po spletu pa je zaokrožil video, kako se Gordon Hayward, ki se je grdo poškodoval na uvodni tekmi sezone, pred tekmo Bostona že malce ogreva in meče na koš.

Pau Gasol se je vrnil ‘na mesto zločina’ – v Memphisu se je srečal s svojim bratom, njegove Spursi pa so bili prepričljivo boljši, Gasol pa se je ponovno spogledoval s trojnim dvojčkom – dosegel je 14 točk, 15 skokov in 9 asistenc. Njegov brat Marc je bil najboljši strelec tekme, dosegel je 18 točk.

Je pa trojni dvojček uspel Benu Simmonsu, ki je dosegel 19 točk, 17 skokov in 14 asistenc, Philadelphia pa je bila doma boljša od Chicaga.