Ali Nikolić nagrajen za svojo izjemno potezo!

Rubrika: Naši na tujem

Aleksej Nikolić se je izvrstno znašel v Beogradu, odhod v Partizan je bila prava poteza. Aliju je uspelo, da si je minute zaslužil tudi pri novem trenerju Andrei Trinchieriju. Ki pa na našega reprezentanta ni mogel računati na finalnem turnirju pokala. Partizan je postal prvak, Ali je bil z ekipo, a je na podelitvi zavrnil medaljo! Razlog? Bal se je, da bi jih zmanjkalo za tiste, ki so bili v ekipi in z ekipo. Dobro se nagrajuje z dobrim. To je izkusil tudi naš Ali. To je opazil tudi zdravnik ekipe Moma Jakovljević, ki ni veliko razmišljal, zlato je pristalo pri Alekseju!

Ni igral

„Zaradi poškodbe slovenski košarkar ni igral, zato ni bilo načrtovano, da dobi medaljo. Pa sem mu jaz poklonil svojo. Tega imam doma kolikor hočete,“ je za Blic.rs pojasnil klubski zdravnik.

“Nikolić si je zaslužil to medaljo. Gre za dobrega človeka in dobrega igralca!“ je še dodal cenjeni zdravnik, ki je v košarki že 32 let!

S Partizanom je bil evropski klubski prvak leta 1992, reprezentančno zlato je osvojil že leta 1995.