Hopsi boljši od Šenčurja

Na Polzeli sta se v okviru priprav na novo sezono udarila prvoligaša. Domači Hopsi so prepričljivo odpravili goste iz Šenčurja z 88:70. 19 točk je dosegel Rizman, 17 jih je dodal Zolotić, pri Poražencih se je Finžgar ustavil pri 21.

hopsi

Gostje so prevladovali v prvi četrtini, ki so jo dobili z osmimi točkami prednosti, Hopsi pa so zmagovalca odločili z odlično igro v tretji četrtini, v kateri so si priigrali prednost 14 točk, ki so jo do konca tekme le še povišali. Že konec tedna jih čakajo nove preizkušnje na turnirju ob občinskem prazniku občine Polzela, na katerem bodo nastopile ekipe Hopsov, Rogaške,Elektre in Maribora.

Pripravljalna tekma:
HOPSI POLZELA – Šenčur 88:70 (20:28, 24:18, 26:10, 18:14)

Hopsi Polzela: Šlutej 8 (3:4), Udrih 10 (2:3), Rizman 19 (1:1), Mujić 4 (2:2), Pungartnik, Zolotić 17, Ahmedović, Jagodnik 4, Stojnič, Atanacković 14 (1:3), Sever, Godler 12 (8:8).

Šenčur: Pavič 7 (3:4), Rizvić 2 (0:1), Grum 2 (2:2), Kosec 8, Finžgar 21 (2:2), Korošec 3 (1:2), Jeršin 3, Uranič, Zagorc 8 (4:4), Eržen 16 (1:1), Ribnikar.