Miami zapravil +16, zmagovita vrnitev Teodosića

Ko je Miami sredi tretje četrtine vodil za 16 točk je vse kazalo na to, da bo Portland doživel še šesti zaporedni poraz, Miami pa tretjo zaporedno zmago. Toda Blazersi so se v zadnji četrtini prebudili, dosegli 32 točk, predvsem po zaslugi Damiana Lillarda, ki je bil prej praktično neviden, Miami pa je zmogel samo 16 točk, v celotnem drugem polčasu pa samo dve točki več kot v prvi četrtini, ko je dosegel 33 točk. Ob koncu je Miami zgrešil vse štiri mete, Portland pa dosegel zadnjih sedem točk na tekmi.

CJ McCollum je dosegel 28 točk, pri Miamiju pa je Wayne Ellington dosegel 24 točk, od tega sedem trojk. Dion Waiters je dosegel 17 točk. Nekoliko manj razpoložen je bil Goran Dragić – na parketu je prebil 30 minut, v tem času pa je dosegel 11 točk, 5 skokov in 3 asistence.

Že v prvem polčasu je tekmo predčasno zapustil Justise Winslow, Miami še vedno igra brez Whitesidea, igral ni niti Tyler Johnson, ki je imel težave z migreno. Na drugi strani ni igral Jusuf Nurkić.

Naslednjo tekmo Miami igra v Petek, ko gostuje pri Charlottu.

Rakete so dosegle enajsto zaporedno zmago, najboljši igralec je bil Chris Paul, ki je dosegel 31 točk in 11 asistenc. Ko je v postavi Chris Paul, Rakete letos še ne poznajo poraza.

V Indianapoilis se je prvič po menjavi kluba vrnil Paul George. Dosegel je 12 točk ob metu iz igre 3:14. Na drugi strani sta njegovi ‘menjavi’ skupaj dosegli 25 točk – Oladipo 19, Sabonis pa 6. Westbrook je dosegel novega trojnega dvojčka, imel je 10 točk, 17 skokov in 12 asistenc. Najboljši strelec je bil Adams, dosegel je 23 točk.

Še drugo tekmo po poškodbi je odigral Miloš Teodosić, Clippersi pa so premagali tudi Orlando. Teodosić je dosegel 8 točk, imel pa tudi 6 skokov in 6 asistenc. Nikola Vučević je dosegel 14 točk in 12 skokov, dobro je igral tudi Mario Hezonja, dosegel je 17 točk in imel 9 skokov.