Tajfun je v 12. krogu dosegel 5. zmago v regionalni ligi. Doma so z 68:62 premagali MZT Aleša Pipana. Z 19 točkam in osmimi skoki je navdušil Tomaž Bolčina, ki v dresu državnega prvaka igra najboljšo košarko v svojem življenju.

V dresu gostov se je z 12 točkami izkazal Marko Luković.

Liga ABA, 12. krog, 29.11.
TAJFUN – MZT 68:62 (17:15, 14:17, 18:10, 19:20)
Tajfun: Sebič S. 2, Čebular 7 (6 podaj), Zimić 6 (6 skokov), Bratož 12 (3 skoki), Clark 9 (5 skokov, 5 podaj), Ponjavić 7 (4 skoki), Bolčina 19 (8 skokov).

Tajfun je v tretji četrtini dvakrat vodil za 9 (43:34 in 47:38), a se je makedonski državni prvak s trojko Marka Lukovića v 34. minuti približal na 54:53. Emir Zimić in Aleksandar Ponjavić sta izkoristila naslednja napada in s serijo 5:0 omogočila, da je Tajfun lažje zadihal. S takisto je vrnil dvojec Protić&Stojanovski, na semaforju pa je pisalo 59:58. V razburljivi končnici je Tomaž Bolčina najprej ujel žogo, potem povišal na 63:60 in 65:62. Po zapravljenem napadu gostov je žoga vnovič končala pri Bolčini, ki je zadel še dva prosta meta za končnih 68:62.