Redki do v 32. minuti tekme Mega Bemax – Cedevita in vodstvu srbske ekipe s 60:43 verjeli, da bosta točki šli v Zagreb. Jure Zdovc, trener ekipe iz hrvaške prestolnice, je verjel. Znižal je peterko in pohitril igro, prednost domačinov pa se je začela topiti – zadnjo četrtino tekme so vitamini dobili z 21:40. Vlatko Čančar je za domačine prispeval 6 točk (6/6 prosti meti, 8 skokov, 1 podaja, 1 ukr. žoga). Filip Krušlin je dosegel štiri trojke za goste (skupaj 16 točk), Demetris Nichols je prispeval 18 točk za goste.

Videopovzetek tekme:

Cibona ni imela zdravila za obrambo nad Samardom Samuelsom, ki je s 16 točkami in šestimi skoki pomagal Partizanu do zmage v 6. krogu Lige ABA, Partizan je bil v Zagrebu z 90:74 boljši od Cibone. Danes je na sporedu nov slovenski derbi – Vlatko Čančar v Sremski Mitrovici gosti Cedevito Jureta Zdovca.

Uroš Luković je bil mož odločitve na tekmi v črnogorskem Baru.