Košarkarji Krke so doživeli 11. poraz v tej sezoni regionalne lige, s 87:55 so jih doma ugnali igralci Partizana. V domači zasedbi se je s 15 točkami izkazal slovenski reprezentant Aleksej Nikolić, pri oslabljeni Krki (brez Paola Marinellija in Dina Cinca) je 13 točk dodal Luka Lapornik, devet pa povratnik v regionalno druščino Marko Jošilo.

Krka je dobro začela, povedla 4:9, potem pa v zadnjih dveh minutah povsem nezbrano dovolila, da je Partizan „iz nič“ povedel 20:11. Ta razlika je tepla Krko celo tekmo, ob polčasu je bilo 39:30. Ključno prednost so domačini naredili v nadaljevanju, 3. četrtino so dobili z 22:11, 4. pa s 26:14.