Košarkarji Partizana so s košem Willa Hatcherja dve sekundi pred koncem tekme pred 7500 gledalci doma porazili Cedevito (74:73) in izsilili 3. tekmo. O potniku v finale se bo odločalo 1. aprila v Zagrebu.

Liga ABA, polfinale, 2. tekma, 25.3.
PARTIZAN – Cedevita 74:73
(Hatcher 23, Birčević 18 (11 skokov); Boatright 25, Bilan 16 (10 skokov))

Partizan je imel celo tekmo blago pobudo. Prvo četrtino je dobil za sedem točk, ob polčasu je imel pet točk naskoka, toliko pa tudi pred zadnjo četrtino (56:51).

Slabo minuto pred koncem (točneje 54 sekund) so Beograjčani ušli na 70:65. A se Cedevita ni dala – Ryan Boatright je zadel oba prosta mesta, potem pa še ukradel žogo Gordonu. V novem napadu je Boatright zadel trojko za izenačenje na 70. Partizan je šel na 72:70, Boatright pa je udaril še enkrat – za 72:73. Domačinu je po minuti odmora ostalo še sedem sekund, kjer je Hatcher izigral Filipa Krušlina in zadel.