Krka je v 15. krogu Lige ABA doživela poraz v Mostarju, s 82:78 jo je ugnal Zrinjski. V domači vrsti je Marko Ljujić prispeval 15 točk, v dresu Krke Žiga Dimec 15. Novomeščani so bili precej oslabljeni: Dino Cinac je manjkal, ker je danes prisostoval rojstvu sina Arona, Marko Jošilo je počival zavoljo udarca v koleno.

Marko Ramljak set the @hkkzrinjski hall on fire with this dunk! #ABALiga2 pic.twitter.com/nZ7odgVJio

Liga ABA, 2. divizija, 14. krog, 16.1.
ZRINJSKI – Krka 82:78 (13:15, 21:29, 27:14, 21:20)
Krka: Šiška 3, Marineli 7 (9 podaj), Škedelj 8, Osolnik 12, Bratož 4 (4 skoki), Dimec 15 (8 skokov), Đapa 13 (5 skokov), Kovačevič 12, Fifolt 4.

Kljub temu so varovanci trenerja Simona Petrova v 19. minuti vodili 42:29. Nadaljevanje je bilo slabše – Zrinjski je povedel 52:51, tekla je 27. minuta, potem celo 60:52. Gostje se niso dali – v 33. minuti so spet prevzeli vodstvo 63:64. Do konca tekme pa sta se zasedbi menjavali v vodstvu. V zadnjo minuto srečanja so domačini šli s točko plusa (78:77).

Ramljak je zgrešil met za tri, Žiga Dimec je zapravil napad pri rezultatu 78:77, potem pa je pri 80:78 Domen Bratož zgrešil  prosti met. Gostitelji so bili zbranejši. Tudi med tekmo – to dokazuje število izgubljenih žog Krke.