Petrol Olimpija je prišla do druge zaporedne zmage v Ligi ABA. Če je pred tednom dni Cedevito zlomila v zadnjih trenutkih, je tokrat v Skopju razbila MZT v drugem polčasu. Strašnih 55:96 je bilo po 40 minutah. Rezultat je toliko bolj presenetljiv, ker je MZT ob polčasu vodil 39:37. Potem pa je sledil razpad sistema – 5:28 in 11:31 v naslednjih dveh četrtinah.

Še bolj grozljiv je pogled na indeks – Olimpija je zbrala 126 točk, MZT poraznih 43.

V dresu Olimpije je blestel Jordan Morgan (16 točk, 5 skokov, 3 pridobljene žoge). Zmaji so zbrali 25 podaj in izgubili 12 žog, MZT je zabeležil 14 podaj in 22 zapravljenih žog.