Olimpija je v 20. krogu Lige ABA doma izgubila proti Karpoš Sokolom,92:97 je bilo. To je sploh prva gostujoča zmaga makedonske ekipe v Ligi ABA, za nameček pa so Sokoli naredili korak bližje obstanku. V domači vrsti se je s 30 točkami izkazal Devin Oliver.

Pri gostih je 14 točk dosegel Dragan Labović; dvomestno število točk pa je zabeležilo kar šest članov makedonske vrste.

Liga ABA, 20. krog, 29.1.
Olimpija Ljubljana – KARPOŠ SOKOLI 92:97
Olimpija: Barbarič 2, Oliver 30, Bubnić 3, Mulalić 9, Milošević 6, Janković 14, Jefferson 17, Hrovat 11.

Ekipi sta bili poravnani do sredine druge četrtine, ko so Sokoli s serijo 16:2 pobegnili na 28:41. Do 35. minute je trajal lov zmajev, ki so s košem Miloševića povedli 75:74. Domačine je v igri držal Devin Oliver (30 točk).

Ko so v 39. minuti povedli 92:88, se je zdelo, da bosta točki ostali v Ljubljani. A se gostje niso dali, Trajkovski je zadel še svojo drugo trojko v končnici (92:93), Jefferson in Janković pa nista bila natančna. Slavje gostov se je lahko začelo.