Krka se je z zmago v 15. krogu Lige ABA 2. divizija utrdila na 3. mestu. Dolenjci so doma z 81:73 ugnali Rogaško, odločilna pa je bila 3. četrtina. S 25:14 so jo dobili Novomeščani, ki so minus ob polčasu spremenili v plus.

V domači vrsti se je z 20 točkami izkazal Domen Bratož, pri gostih je eno več dosegel Davis.

Liga ABA, 2. divizija, 15. krog, 24.1.
KRKA – Rogaška 81:73

Krka: Marinelii 4, Bratož 20, Cinac 9 (5 skokov, 4 podaje), Jošilo 17 (7 skokov, 5 podaj), Dimec 12 (8 skokov), Đapa 8 (4 skoki), Kovačevič 11.
Rogaška: Kosić 2, Davis 21, Djuranović 6, Fon 20, Nikolič 5, Pajić 8, Šantelj 11.

Krka je prepričljivo dobila skok – 28:14, na koncu pa je zbrala kar 90 indeksnih točk, Rogaška „le“ 50.

Kljub smrti v družini je zaigral tudi Leon Šantelj, ki je dosegel 11 točk. Na tem mestu njemu in njegovi družini v imenu bralk izrekamo iskreno sožalje ob izgubi drage osebe.