Težave Gorana Dragića so mimo, gleženj ga uboga, to pa je očitno tudi na parketu. Prav kapetan slovenske reprezentance je bil 1. ime ekipe ob zmagi proti Washingtonu (114:111). Branilec iz Kosez je 22 točkam dodal šest podaj in tri skoke. Ob njem velja izpostaviti 27-letnega Hassana Whitesidea, ki je 18 točkam pristavil 18 skokov ter tri blokade.

Miami je v tretji četrtini s 70:75 ušel na 76:89, pet minut in tri sekunde pred koncem pa je vodil celo 91:108! V končnici je Miami skoraj zapravil prednost (108:113), a je domačinom zmanjkalo časa, da bi zrežirali popoln preobrat. To je bila 2. zaporedna zmaga ekipe s Floride.

Detroit je doma z 92:94 izgubil proti Bostonu, met za izenačenje je imel Aron Baynes, a ni zadel. Detroit je izgubil tretjič zapored.