Golden State ni imel milosti s Clevelandom, na četrti tekmi mu je prizadel visok poraz, 82:103 je bilo. Rezultat v zmagah je poravnan na 2:2. V dresu bojevnikov je blestel dvojec Andre Iguodala&Stephen Curry, ki sta dosegla po 22 točk.

Liga NBA, finale, 4. tekma, 12.6.
Cleveland – GOLDEN STANE 82:103 /2:2/
(Mozgov 28, James 20, Thompson 12; Iguodala in Curry po 22, Green 17)

Prvo resno vodstvo so si bojevniki priigrali v prvem polčasu, ko so povedli 28:38. V tej drugi četrtini se je poškodoval tudi LeBron James, ki je po osebni napaki Andrewa Boguta priletel v televizijsko kamero ter dobil močan udarec.

Tekla je kri, Golden State pa je imel ob polčasu 12 točk naskoka (42:54). Cleveland je uspel zbrati moči in priti v tretji četrtini na 62:65, po treh četrtinah pa je bilo 70:76. V zadnjih 12 minutah so vnovič prevladovali  gostje (12:27), predvsem Iguodala (na tekmi je dosegel kar štiri trojke).