Rubrika: EuroBasket 2015

Hrvaška je doma sinoči s 74:72 odpravila Nemce. Z 18 točkami se je izkazal Dario Šarić, pri Nemcih jih je Dennis Schröder dosegel 13. Tekma se je odločila po podaljšku, saj sta pri 64:64 obe ekipi zapravili met za zmago. V dodatnih petih minutah je bila odločilna hrvaška serija 7:0.

“Daleč smo še od tega, kar želimo. Smo pa lahko zadovoljnbi z obrambo in borbenostjo. Problematičen je bil skok, ki je bil na nivoju le prvi dve četrtini, dokler smo bili dovolj sveži,” je za Index.hr povedal selektor Velimir Perasović.

Ekipi se bosta jutri pomerili vnovič, a tokrat v Bremnu.