Pa je na svoj račun prišel tudi Miami, ki je v 9. tekmi sezone prišel do 4. zmage. Pa ni veliko manjkalo, da bi tule poročali o 6. porazu. Vročica je igrala izvrstno – pred zadnjo četrtino imela 23 točk naskoka (89:66), potem pa kot da je bilo tekme za goste konec. Domačini, priložnost so dobili rezervisti, so 17 sekund pred koncem prišli na 101:100. Na srečo Gorana Dragića in ekipe je Austin Rivers zgrešil, na drugi strani je zadel James Johnson. Blake Griffin je vzel žogo, da bi pri 101:102 zadel za zmago, pa ni.

Dragić se je ustavil pri 12 točkah (dve v 2. polčasu), temu je dodal šest podaj in štiri skoke.

Peti poraz v sezoni je zabeležil Utah Igorja Kokoškova. Jazzerji niso bili kos Houstonu (137:110).

Noč je obeležil Kristaps Porzingis, ki je v zmagi New Yorka v koš Indiane nametal za 40 točk. S 25 točkami se je izkazal še en Evropejec – Jusuf Nurkić (Portland). Cleveland je klonil šestič v sezoni – pomagalo ni niti 26 točk in kar 13 podaj LeBrona Jamesa.