U20: Črna gora premočna, danes še Rusija

Rubrika: Mlajše selekcije

Slovenska košarkarska reprezentanca fantov do 20 let je izgubila tudi na peti pripravljalni tekmi. Od varovancev Aleksandra Sekulića so bili z rezultatom 77:60 boljši Črnogorci. Slovence jutri v Dubrovniku čaka šem obračun proti Rusiji.

Slovenska reprezentanca fantov do 20 let tudi na drugi tekmi na turnirju v Dubrovniku ni okusila slasti zmage. Naše košarkarje so z rezultatom 77:60 premagali Črnogorci. Slednji so na igrišču zagospodarili že v uvodni četrtini, že pred zadnjimi desetimi minutami pa so vodili s 17 točkami prednosti. Pri Slovencih je bil najboljši strelec ponovno Urban Durnik, ki je dosegel 13 točk.

Slovenci se bodo v nedeljo pomerili še z vrstniki iz Rusije.