TEKME V ŠENTJURJU DANES NE BO!

Spomnimo, prvi sodnik Milan Španič je 9 minut in 36 sekund pred zaključkom tekme 10. kola Lige Nova KBM Šentjur : Rogaška sprejel odločitev o prekinitvi tekme, ker organizator ni poskrbel za to, da se iz dvorane odstranijo gledalci – člani navijaške skupine domače ekipe, prvi sodnik odločil o prekinitvi tekme.

Včeraj je komisar lige sprejel sklep, da se tekma Šentjur : Rogaška nadaljuje pri rezultatu 51:58 in času 9 minut 36 sekund pred zaključkom četrte četrtine. Srečanje naj bi se nadaljevalo v ponedeljek ob 19. uri.

KK Šentjur je danes posredoval pritožbo na sklepe komisarja lige o nadaljevanju prekinjene tekme.

Komisar lige je po prejemu pritožbe s strani KK Šentjur sprejel naslednja sklepa:
1. Komisar lige je glede na prejeto pritožbo KK Šentjur sprejel sklep, da se nadaljevanje prekinjene tekme danes, 23. aprila, ne odigra.
2. Komisar lige bo opravil registracijo tekme v skladu z 113. členom Tekmovalnih propozicij.

Košarkarska zveza Slovenije je naredila vse za dobrobit slovenske košarke in da se srečanje zaključi na košarkarskem igrišču.