Sokoli “popili” Cedevito, Čančar poražen proti Partizanu

Makedonska ekipa Karpoš Sokoli je poskrbela za 2. senzacijo. Po zmagi proti Budućnosti so tokrat doma z 89:81 premagali še Cedevito. Domačini so dosegli kar 13 trojk (23 metov), blestel je dvojec Dragan Zeković (23) & Zoran Vrkić (19). Gostje so zaostajali že za 17 točk (51:34), prebudili so se v zadnji četrtini, a je bilo prepozno.

Partizan pa je po seriji treh zaporednih porazih (Budućnost, CZ, Cedevita) dosegel še drugo zmago. Pred tednom dni je v gosteh „padel“ Zadar, zdaj doma Mega Leks. Ni bilo lahko, saj se je Mega Vlatka Čančarja tudi v zadnjih minutah parkrat približala (64:62, 75:71, 78:74 in 81:78), a je imel Partizan vedno odgovor na to.