Sassari po treh podaljških izsilil 7 tekmo

Rubrika: Evropske lige

Igralci Sassarija se ne dajo. Na domačem terenu so uspeli po kar treh dodatnih 5 minutah igre streti odpor Reggio Emilie. Bilo je 115 : 108.

Lega_basket

Kot zadnja srečanja medsebojnih tekmecev, je bila tudi včerajšnja tekma napeta do samega zaključka. Nobena izmed ekip si čez celotno srečanje ni priigrala večje prednosti. V samem uvodu je odlično tekmo napovedal Shane Lawal, ki je lepo polnil gostujoč koš.

Na koncu se je tekma prevesila v serijo treh podaljškov in nekateri igralci so na parketu preživeli krepko preko 40 minut igre. Andrea Cinciarini in David Logan celo 49 oz 50 minut.

Za zmago domačih Lawal 25 in 16 skokov, pri gostih Amedeo Della Valle 25. Seriaj in s tem zadnja tekma bo odigrana na domačih tleh Reggio Emilie.