Stephen Curry se vrača

V nedeljo zvečer se bosta pomerila Golden State in Houston Rockets. Bojevniki vodili 2:1 v seriji, ki jo je obeležila tudi poškodba Stephena Currya (191 cm, 1988), ki pa naj bi bil jutri že v ekipi! Izvrstni košarkar se je na treningu že preizkusil v igri „3 na 3“, izgledal pa je precej dobro.

Warriors-vs-Rockets-Curry-vs-Harden-640x407
Stepehn bo jutri že na parketu (foto: Nba.com)

Na prvi tekmi je bil nezaustavljiv v uvodnih dveh četrtinah, iz igre je zadel osem od 13 metov, od tega pet trojk, vse to pa je opravil v manj kot 20 minutah igre. Ustavil ga je šele zvin gležnja, pri eni izmed akcij v prvem polčasu, po katerem je odšel v garderobo, kjer mu je strokovni štab znova oblepil gleženj. Na začetku drugega polčasa se je vrnil, v igri preživel štiri minute, nato pa znova odšel v garderobo, od koder se ni več vrnil. Na drugi in tretji tekmi ni igral.