Pelikani pokvarili Dragićev debi za Miami (FOTO/VIDEO)

Goran Dragić je že na prvi tekmi za Miami imel najvišjo minutažo izmed članov prve peterke, kar 33 minut, ob porazu z New Orleans Pelican (91:105) pa je dosegel 12 točk.

Moštvo iz New Orleansa je na Floridi zagospodarilo že na samem začetku in prvo četrtino dobilo za 11 točk (25:14). Ob vodstvu za 10 točk po polčasu so gostje ključen posel za zmago opravili v tretji četrtini, ki so jo dobili s 33:23. Dragić je sicer v tem obdobju zadel vse štiri poizkuse iz igre, poprej je bil brez točke, a je bil skoraj nezgrešljiv na drugi strani tudi Eric Gordon.

Za Floridčane, pred tekmo so izvedeli, da so Chrisa Bosha izgubili za to sezono, je to že 6. poraz na zadnjih 8 tekmah. Še vedno zasedajo 7. mesto na vzhodu

NBA, 22. februar

Miami Heat – NEW ORLEANS PELICANS 91:105
(Chalmers 20, Wade 19, Dragić 12, 3 skoki in podaja v 33 minutah, Z. Dragić ni igral; Gordon 24, Ašik 15)

Charlotte Hornets – OKLAHOMA CITY THUNDER 103:110
CHICAGO BULLS – Phoenix Suns 112:107
HOUSTON ROCKETS – Toronto Raptors 98:76
LA CLIPPERS – Sacramento Kings 126:99