Partizan “padel” v Kranju!

Košarkarice kranjskega Triglava so v četrtem kolu lige WABA zabeležile še tretjo zmago. V domači dvorani so z rezultatom 72:71 ugnale beograjski Partizan. Celjanke bodo svoje četrto srečanje v tem tekmovanju odigrale v sredo proti Budućnosti.

2810_triglav

Kranjčanke so zabeležile svojo tretjo zmago v WABA ligi. Tokrat so doma gostile košarkarice Partizana, ki v tej sezoni še niso slavile v omenjeni mednarodni ligi. Tekma je bila zelo izenačena, najvišjo prednost so si Triglavanke priigrale v zadnji četrtini. Tri minute do konca so slovenske državne podprvakinje vodile za osem točk, a so se košarkarice Partizana približale le na točko zaostanka. Pet sekund do konca so imele Srbkinje priložnost za zmago, a je Maruša Seničar blokirala met Milovanovićeve za tri točke. Triglavanke so slavile zmago z rezultatom 72:71. Pri domačih je največ točk dosegla Sandra Jevtović (16), pri gostjah pa Marićeva, ki jih je dosegla 24.

V naslednjem kolu se bodo Triglavanke v domači dvorani pomerile z ekipo Play Off Happy iz Sarajeva. Tekma bo na sporedu 3. novembra. Dan prej bo na parketu tudi druga slovenska ekipa, ki nastopa v WABA ligi. Košarkrice Athlete Celja bodo v domači dvorani gostile Budućnost.