Ostroge v drugem polčasu ohladile Vročico

Odlična prva četrtina Miamija v gosteh je bila premalo za prvo zmago nad moštvom San Antonia po januarju 2014. Goran Dragić in soigralci so v tem delu igre dosegli 35 točk in vodili za 8. San Antonio je v nadaljevanju bolje zaigral v obrambi in Miamiju ni dovolil več kot 25 točk v posamezni četrtini.

Dragić je dosegel 8 točk, ob metu iz igre 3:11. Imel je še 4 skoke in 6 asistenc. Dion Waiters je dosegel 22 točk, pri zmagovalcih pa je 8 igralcev doseglo dvomestno število točk, Aldridge jih je dal največ, 18.

Miami je še četrto tekmo zapored igral brez Hassana Whitesidea, pri San Antoniu pa še vedno ni Kawhi Leonarda.

Naslednjo tekmo Vročica igra proti Brooklynu v soboto in to v Mexico Cityju.

Prvaki so brez poškodovanega Stepha Curryja, ki naj bi bil pos poškodbi gležnja odoten dva tedna, brez težav premagali Charlotte, Kevin Durant je dosegel trojnega dvojčka, 35 točk, 11 skokov in 10 asistenc.

Težje od pričakovanj so do zmage nad Sacramentom prišli tudi igralci Clevelanda – James je v končnici poskrbel, da je zmaga ostala doma, dosegel pa je 32 točk, 11 skokov in 9 asistenc.

Novo pošastno predstavo je pokazal DeMarcus Cousins, pri zmagi nad Denverjem je dosegel 40 točk in 22 skokov, kar mu je uspelo drugič v sezoni, kar je nazadnje uspelo Patricku Ewingu.v sezoni 89-90.