Olimpija brez milosti s Krko

Košarkarji Uniona Olimpije so na slovenskem derbiju regionalne lige povsem nadigrali nebogljeno Krko, 80:50 je bil končni izid. Sava Lešić je dosegel 14 točk za domačo vrsto.

1110_uol_001
Olimpija je povsem nadigrala Krko (foto: Liga ABA)

Olimpija je prevladovala od samega začetka. Krka je vodila le 0:2, potem pa je bilo vse po notah zmajev. Dolenjci smo v prvem polčasu dosegli pičlih 17 točk, toliko potem v tretji četrtini.

Ljubljančani uvodno serijo petih tekem Lige ABA končujejo s tremi zmagami in porazoma, Krka pa je zmagala dvakrat, izgubila pa trikrat (od tega dvakrat s slovenskima kluboma).