Okorn uživa vsako minuto s svojimi varovanci

V Domžalah smo bili deležni ponovno praznika košarke. Polna dvorana je pospremila gladko zmago Helios Sunsov. Domači strateg Gašper Okorn je bil jasno zadovoljen z igro, njegov kolega na nasprotni strani Damjan Novaković pa se zaveda, da glavna tekma serije še prihaja.

HELIOS SUNS – Rogaška 82 : 66

IZJAVI TRENERJEV PO TEKMI:

Gašper Okorn, trener Heliosa Suns:
“Čestitke igralcem za prikazano, mislim da smo izid polfinalnega niza zasluženo poravnali na 1:1. V ponedeljek se bo ena ekipa žal morala posloviti. Rogaška bo imela prednost domačega igrišča, kjer izgleda povsem drugačna ekipa. Mi bomo morali zaigrati bolj zbrano. V vsakem primeru smo eni in drugi korak do velikega finala, poti nazaj ni. Jaz in moji igralci uživamo v vsaki minuti tega niza.

Damjan Novaković, trener Rogaške:
“Favorizirani Helios je izkoristil domač parket in polfinalni niz Lige Telemach izenačil na 1:1. Njegova zmaga je bila visoka, a vse kar šteje je, da bo oodločala ponedeljkova tekma. Zahvalil bi se številnim navijačem, ki so nas prišli vzpodbujat na tekmo v Domžale.”