Odlični Dragić v zadnji četrtini poskrbel za zmago Miamija

Miami je v prvi četrtini na drugi tekmi mini turneje v Chicagu dosegel samo 7 točk, kar je najmanj v zgodovini kluba. Na drugi strani posebej razpoložen ni bil niti Chicago, dosegel je 13 točk, tako da je lahko Miami v drugi četrtini prevzel pobudo s pomočjo boljše igre rezervistov, ki so na koncu presegli prvo peterko po točkovni uspešnosti.

Izmed igralcev, ki so začeli tekmo, je bil praktično razpoložen samo Goran Dragić, ki je tekmo končal kot najboljši strelec, dosegel je 24 točk, v zadnji četrtini je dosegel 14 točk. S klopi je Wayne Ellington dosegel 19 točk, James Johnson 15.

Pri Chicagu je Jerian Grant tako kot Gogi dosegel 24 točk.

Čez dva dni Miami igra pri podprvakih v Clevelandu.

Minnesota je doma premagala Phoenix, Towns, Butler in Wiggins so skupaj dosegli 78 točk.

V Memphisu so presenetili igralci Brooklyna, ki so domačine premagali po zaslugi odlične tretje četrtine, ki so jo dobili z rezultatom 32:18.