19 točk Dragića premalo za skalp prvakov (VIDEO)

Košarkarji Miamija so v noči na sredo doma klonili proti prvakom iz San Antonia. Bilo je 81:95, prvi strelec domačih pa Goran Dragić z 19 točkami. Za zmagovalce je lanski MVP finala Kawhi Leonard prispeval 22 točk, 9 skokov in 4 podaje.

Ob polčasu je Vročica zaostajala le za 5 točk (42:47), v drugem delu tekme so gostje pritisnili na plin in z vodstvom 85:75 se niso zadovoljili. V zadnji četrtini je le-to znašalo že 21 točk. “Odlično so odigrali tretjo četrtino. Steklo jim je v napadu in obrambi. Storili so to, kar se je od njih pričakovalo. Trenutno jim gre dobro, imajo več orožij od nas in so boljša ekipa,” je bil po tekmo odkrit prvi zvezdnik poražencev Dwyane Wade, ki tokrat ni bil pri metu (6/20).

Miami Heat – SAN ANTONIO SPURS 81:95
(G. Dragić 19, skok in 3 podaje v 39 minutah, Wade 15, … Z. Dragić brez učinka v minuti; Leonard 22 in 9 skokov, Parker 16)

BROOKLYN NETS – Indiana Pacers 111:106
DETROIT PISTONS – Atlanta Hawks 105:95
La Clippers – GOLDEN STATE WARRIORS 106:110