Mladi Ljubljančani so že v polfinalu

Mladi Košarkarji Uniona Olimpije do 11 let se udeležujejo mednarodnega turnirja v Brescii. Na turnirju se tekme igrajo po sistemu 6 x 6 minut in z zmago v posamezni šestini ekipa prejme tri točke, za neodločen izid dve točki in za poraz eno točko.

V uvodnem srečanju na turnirju so zmajčki izgubili proti ekipi Lussana iz Bergama. Po prvi polovici tekme sta bili ekipi izenačeni in po dobljeni četrti četrtini in izgubljeni peti četrtini je o zmagovalcu odločala zadnja četrtina, ki so jo dobili igralci Bergama in na koncu slavili z 11:13. prednosti so mladi zmajčki izgubili zadnji dve četrtini in izgubili srečanje.

V drugem srečanju turnirja so premagali ekipo Trentina z rezultatom 16:8 in se uvrstili v polfinale turnirja.