Miami klonil tudi proti Atlanti, visok poraz Jezernikov

Miami brez Gorana Dragića še naprej ne najde poti iz rezultatske krize. Tokrat so bili košarkarji Vročice proti Atlanti blizu zmage, a v zadnji sekundi met za zmago zgrešil Josh Richardson. Za Spoelstrove je to 8. poraz na zadnjih 10 tekmah. Lakersi nemočni v Denverju.

Tudi proti ekipi, ki je imela ob Phoenix Sunsih in Cleveland Cavaliersih najmanj doseženih zmag od vseh moštev v Ligi NBA, se Vročici ni uspelo vrniti na zmagovalne tirnice. Trener Erik Spoelstra še naprej pogreša Gorana Dragića, Tylerja Johnsona in Diona Waitersa, ob tem pa tudi zmage. Tokrat so košarkarji s Floride dobili kar tri četrtine, a zaradi izjemno slabo odigrane druge četrtine ostali brez zmage.

Druga četrtina je z rezultaotm 33:14 pripadla Atlanti, ki je v tretji četrtini povedla že tudi z 19 točkami prednosti (57:76). Domači so na krilih Josha Richardsona pripravili preobrat, povedli s 108:107, a v napeti končnici vseeno ostali brez zmage. Hawksi so pripravili delni izid 7:0 in znova povedli (108:114), met za zmago domačih pa je pri rezultatu 113:115 zgrešil Richardson.

Dončić bo gostoval v Houstonu

Košarkarji Miamija bodo naslednji obračun odigrali v soboto, 1. decembra, ob 2. uri, ko bodo gostili Pelikane iz New Orleansa. Že v noči iz srede na četrtek se na parket vrača Luka Dončić, ki bo s Telički gostoval pri Houstonu.