Memphis zapravil vodstvo v Detroitu, Udrih delil podaje (VIDEO)

Košarkarji Memphis Grizzlies so v noči na sredo zapravili visoko prednost in na koncu s 95:105 klonili v Detroitu. Beno Udrih je ob odsotnosti Mikea Conleyja znova začel v peterki in dosegel 9 točk ter 9 podaj, a je bil na drugi strani nezaustavljiv organizator igre Batov Reggie Jackson s 23 točkami in kar 20 podajami.

Košarkarji iz mesta bluesa so ob polčasu vodili za 15, pred zadnjo četrtino pa je od zaloge prednosti ostala zgolj še točka, ki pa seveda ni zadostovala za zmago. Sploh ko sta se razpoloženemu Jacksonu pridružila še Spencer Dinwiddie in Jodie Meeks.

Vseh pet tekem so dobili domačini, tudi tisto v New Yorku, kjer so Knicks presenetljivo po podaljšku s 104:00 ugnali aktualne prvake iz San Antonia.

NBA, 18. marec

DETROIT PISTONS – Memphis Grizzlies 95:105
(Caldwell-Pope 24, Jackson 23 in 20 podaj; Green 21, Gasol 17 in 11 skokov, … Udrih 9, 4 skoki in 9 podaj v 30 minutah)

NEW YORK KNICKS – San Antonio Spurs 104:100 – po podaljšku
HOUSTON ROCKETS – Orlando Magic 107:94
NEW ORLEANS PELICANS – Milwaukee Bucks 85:84
LA CLIPPERS – Charlotte Hornets 99:92