Memhpis brez Udriha nemočen v Denverju, konec sezone za Anthonyja? (VIDEO)

Košarkarji Memphisa so s 85:114 visoko izgubili na gostovanju pri Denver Nuggets. Beno Udrih zaradi težav z levo nogo tokrat ni nastopil.

Griziji niti v enem aspektu igre niso bili dorasli domačinom, ki so dobili prav vse štiri četrtine, med drugim za 10 točk tudi prvo. Tekma je bila odločena že po 36 minutah, saj so gostje bili v deficitu kar 23 točk. Z izjemo Marca Gasola Memphis ni imel razpoloženega posameznika, kar pa za franšizo iz Colorada ne moremo trditi – kar šest njenih košarkarjev je preseglo mejo desetih točk.

Za Memphis je to 9. poraz na 33 tekmah, kar jih uvršča na tretje mesto zahoda.

Nov šok za New York

Knicks so z začetnim izkupičkom 5 zmag in kar 30 porazov sezono začeli najslabše v zgodovini franšize. Zdaj jih je doletel nov udarec – prvi zvdezdnik ekipe Carmelo Anthony bi lahko zaradi dolgotrajnih težav s kolenom potreboval operacijo, kar bi lahko pomenilo, da je sezone zanj že konec.