Lebron&co premočni za Miami (VIDEO)

Košarkarji Miamija so na gostovanju v Clevelandu klonili z 88:114. Goran Dragić je dosegel 11 točk, Zoran se v 4 minutah ni vpisal med strelce, medtem ko sta pri domačih po 23 točk dosegla zvezdnika LeBron James in Kyrie Irving.

Tekmo je zaznamovala poškodba prvega zvezdnika Miamija Dwyanea Wadea, ki je v prvem polčasu dobil udarec v koleno ter tako na parketu prebil vsega 13 minut. “Lahko bi bilo še slabše,” je zbrane po tekmi pomiril 33-letni branilec. Upa, da bo že v soboto znova pomagal svoji ekipi na gostovanju v Detroitu. Tekma bo v sklopu boja za končnico izjemno pomembna.

Cleveland je v noči na petek dobil prav vse štiri četrtine in zmagovalec nikdar ni bil vprašljiv.

CLEVELAND CAVALIERS – Miami Heat 114:88
(James in Irving po 23; Deng in Whiteside po 17, … G. Dragić 11, 3 skoki in 7 podaj v 33 minutah, Z. Dragić brez učinka v 4 minutah)

Dallas Mavericks – HOUSTON ROCKETS 101:108
GOLDEN STATE WARRIORS – Phoenix Suns 107:106