Krka se je maščevala Beograjčanom

Krki je uspelo, da se je oddolžila beograjskemu Dynamicu za poraz v Novem mestu. Nocoj, v 16. krogu Lige ABA, je Dolenjce do zmage vodil branilec Paolo Marinelli (23 točk, 9 podaj). V domači vrsti se je izkazal Nemanja Krstić (17 točk).

Liga ABA, 2. divizija, 16. krog, 31.1.
Dynamic – KRKA 68:74
Krka: Marinelli 23 (4 skoki, 9 podaj), Cinac 4, Dimec 15 (6 skokov), Đapa 8, Jošilo 10 (11 skokov), Kovačevič 8, Fifolt 6.

Krka je dve minuti 10 sekund pred koncem srečanja povedla 63:70 (Marinelli). 39 sekund pred koncem so domačini prišli na 68:70, sledila je minuta odmora. Marinelli je povišal na 68:72, gostitelji so zapravili met za tri, Marko Jošilo pa je prišel do 11. skoka, nad Marinellijem pa je bila storjena osebna napaka. Hrvat v dresu Krke je bil zbran (tako kot Krka – 17/19 za 1).