Konec sezone za zadnjega Slovenca v Ligi NCAA

Rubrika: NCAA

Univerza Creighton in njen član Martin Krampelj sta sinoči sklenila sezono v Ligi NCAA. V prvem krogu marčne norosti je na turnirju v Sacramentu ekipa Rhode Island s 84:72 porazila Krampljevo ekipo (3 minute, 2 točki, 1 osebna napaka), ki sezono končuje s 25 zmagami in 10 porazi.

Liga NCAA, končnica, 1. krog, 17.3.
RHODE ISLAND – Creighton 84:72
(Dowtin 23, Iverson 17; Foster in Harrell po 15, Krampelj 3)

Rhode Island je dobil že polčas (33:26), v tem tempu pa tudi nadaljevali (51:46 drugi polčas), Creigthon je prišel na 53:48, bližje ne.

Krampelj je v tej sezoni zbral 29 nastopov, po 5.9 minute na tekmo je dobil. V tem času je beležil po 2.8 točki in 2.2 skoka. Vse tekme je začel na klopi ta rezervne igralce.

Krampljeva (igral je v 2. in 4. četrtini) ekipa je 20-ič nastopila v končnici Lige NCCA, po sinočnji tekmi pa se poslavljajo Cole Huff, Isaiah Zierden in Zach Hanson.