Rubrika: Liga prvakov

Svojo zadnjo tekmo v tej sezoni Lige prvakov so nocoj odigrali košarkarji Helios Suns, ki so se tokrat pomerili s češkim Nymburkom. Domžalska zasedba žal ni uspela priti do zmage, gostje so namreč slavili z rezultatom 57:67.

Helios

Liga prvakov, 14. krog, 25.1.
Helios Suns – NYMBURK 57:67 (17:17, 10:20, 14:21, 16:9)
Remekun 15 (12 skokov), Atanacković 12 (6 skokov), Kyzlink 11 (6 skokov); Allen 18, Simpson 11 (10 skokov)

Moštvo Helios Suns je nocoj odigralo zadnje srečanje v tej sezoni Lige prvakov. Pred domačim občinstvom so gostili češki Nymburk, ki je na koncu zasluženo slavil z rezultatom 57:67.

Povzetek tekme:

V prvi četrtini so Domžalčani hitro prišli do vodstva, a so košarkarji iz Češke rezultat do konca četrtine uspeli izenačiti. Z agresivno igro so gostje nadaljevali tudi v drugi četrtini, polčas pa nato dobili z desetimi točkami razlike. Tudi v drugem delu so imeli gostje pravzaprav vse niti igre v svojih rokah, na koncu pa so prišli do zmage z točkami razlike.

Najboljši strelec pri Helios Suns je bil Remekun, ki je dosegel 15 točk, Atanacković jih je dodal 12.