Gogi s simultanko v zadnji četrtini do zmage nad Orlandom

Goran Dragić je s 14-imi točkami v zadnji četrtini poskrbel, da je Miami prišel do pomembne zmage v Orlandu. Miami je tudi tokrat slabo začel tekmo, na začetku tretje četrtine je bilo že 18 točk prednosti za domačine, potem pa sta v ospredje stopila Tyler Johnson z odlično igro v tretji in Gogi v četrti. Drugi polčas je Miami dobil z rezultatom 67:45.

Gogi je tekmo končal pri 25-ih točkah, Tyler Johnson jih je kot najboljši strelec dosegel 31 točk (22 v tretji četrtini). Pri Orlandu je Aaron Gordon dosegel 39 točk.

‘V drugem polčasu smo popolnoma spremenili potek tekme. Odigrali smo dobro obrambo, kar mislim da je bilo ključno,’ je dejal Gogi, ki je dosegel tudi 8 asistenc.

Naslednjo tekmo Miami igra v sredo doma proti Detroitu.

Na igrišče se je po poškodbi vrnil Steph Curry – Golden State je premagal Memphis, Curry pa je dosegel 10 trojk, kar mu je uspelo devetič v karieri.

Malo manj je bil zadovoljen LeBron James, ki je moral na svoj 33. rojstni dan priznati premoč proti ekipi Utaha, ki teko Konjenike premagal že šestič zapored. Odličen je bil predvsem novinec Donovan Mitchell, ki je dosegel 29 točk.