Rubrika: Mlajše selekcije

Kadetska vrsta Uniona Olimpije je na turnirju v Valjevu zasedla 3. mesto. V malem finalu so igralci trenerja Lojzeta Šiška s 70:53 porazili Igokeo. Prvi strelec ekipe je bil Nik Dragan. Za 1. mesto se bosta udarila Crvena zvezda in Mega Leks.
Turnir Valjevo, tekma za 3. mesto, 26.3.
UNION OLIMPIJA – Igokea 70:53 (23:12, 15:12, 20:16, 12:13)
UOL: Samar 4, Lucu Dražovič 2, Kobal 6, Blatnik, Hari, Vukovič 3, Gorbachov 11, Tivadar, Daneu 4, Ščekić 12, Dragan 16, Janežič 12.

Trener: Lojze Šiško, Pomočnik: Andrej Podvršnik, Vodja strokovnega štaba: Tomaž Fartek in uradni predstavnik: Srečko Bester.

Košarkarji Uniona Olimpije so se  v tekmi za tretje mesto zasluženo premagali ekipo  Igokeje. Igralci Uniona Olimpije so v srečanje vstopili  agresivno in odločno, kar se je videlo na rezultatu že po prvi četrtini, ko so si priigrali 10 točk prednosti. Tudi v drugem delu se slika na igrišču ni kaj dosti spremenila, zato tudi vodstvo ob polčasu – 38:24.

V tretjem so zmajčki povečali prednost na 18 točk razlike in na koncu premagali prvaka BiH s 17 točkami razlike.